úvodná  akcie  cenník
Náš penzión Ubytovanie Stravovanie Okolie penziónu Kontakty
 Meno Bydlisko
 

 Telefón e-mail
 

 Predmet  Text:
 

REŠTAURAČNÉ SLUŽBY

Láska ide cez žalúdok. Tak znie ľudové porekaldo. O to sa snažíme aj my a naše skúsené kuchárky. V našej reštaurácií Vám pripravíme pohostenie na obed, oslavu narodenín, posedenie s kolegmi, firemné stretnutia, školenia, kapustnicu, významné jubileum alebo svadbu.

Reštaurácia je zložená s viacerých časti, ktorá poskytuje dostatočné súkromie a možnosť stravovania až 100 osôb. Sme pre Vás k dispozícií denne od 11.00 hod. do 21.00 hod. Cez víkend od 13.00 do 24.00 hod.

Zostava jedál je v našom jedálnom lístku uspokojí širokú škálu zákazníkov, čo Vám môžu potvrdiť aj naši pravidelní stravníci. Ponúkame rôzne druhy teplých a studených predjediel, polievok, ryby, hydinu na viacero spôsobov. Ďalej jedlá na objednávku prírodné, vyprážané, restované. Taktiež ponúkame širokú paletu bezmäsitých jedál. Nechýbajú ani jedlá typycké pre Horehronský región - guľky, halušky alebo pyrohy na viacer spôsobov.

Akceptujeme stravné poukážky Vaša stravovacia, DOXX, Cheque dejeuner.

Rezervácia stola je možná na telefónnom čísle +421 48 61 86 793.

Ešte Vám chýbajú vizuálne stimuly? Možno napomôže nasledujúca galéria:Denný bar Reštaurácia Telefón na izbe TV na izbe Internet zadamro - WIFI, kábel Sprcha Vírivka, sauna, soľná jaskyňa
Bazén Parkovanie v objekte Lyžovanie v okolí Ohnisko k dispozícií Cyklotrasy Rybník
learn more
Reštaurácia Reštaurácia Reštaurácia Reštaurácia Reštaurácia Reštaurácia Reštaurácia
Jedlá Jedlá Jedlá Jedlá Jedlá Jedlá Jedlá
Copyright © MAJK s.r.o., - Penzión MAJK, Helpa Úvodná | Náš penzión | Ubytovanie | Reštaurácia | Okolie | Kontakty